[email protected] +48 58 76 22 400

Oferta

Systemy zabezpieczeń dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Usługi związane z instalacjami niskonapięciowymi

Oferujemy:

  • Projektowanie oraz wyceny instalacji niskoprądowych
  • Usuwanie awarii, naprawy, modernizacje
  • Szeroko pojęta diagnoza, wykrywanie błędów, programowanie
  • Konserwacja i utrzymanie instalacji

Wspieramy Cię na każdym etapie procesu instalacji. Współpracując z naszą firmą masz gwarancję serwisu i wsparcia telefonicznego.

Systemy alarmowe

Systemy sygnalizacji włamania i napadu są nieodzowne niemal w każdym budynku. Powinny szybko przekazywać informacje o zdarzeniu, a dzięki temu dawać poczucie bezpieczeństwa i komfort psychiczny.

Projektujemy, montujemy i serwisujemy systemy alarmowe dla domu i biznesu z powiadomieniem GSM. Instalowane przez nas systemy reagują na każde niepożądane działanie w danej strefie i pozwalają błyskawicznie wykryć intruza, kierując sygnał do odpowiednich służb. Zależnie od wybranego systemu SSWiN może sygnalizować zanik zasilania, sabotaż systemu, włamanie lub napad, a to wszystko bez interwencji użytkownika.

Dla niezawodnego działania każdego systemu alarmowego, ważna jest jego okresowa konserwacja, którą państwu oferujemy w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa pozwala na rejestrowanie danych z systemów monitoringu, ich przechowywanie oraz odtwarzanie według określonych kryteriów. Daje to właścicielom budynków ogromne możliwości związane z nadzorem i zwiększaniem bezpieczeństwa w obiekcie. Dużym ułatwieniem jest to, że instalowane przez nas systemy można obsługiwać z dowolnej lokalizacji połączonej za pomocą internetu.

Monitoring wizyjny wspiera systemy alarmowe - w razie naruszenia SSWiN przekazuje sygnał do klienta lub/i odpowiednich służb, a system monitoringu pozwala zweryfikować przyczynę wyzwolenia alarmu.

CCTV działa przez całą dobę. Podgląd monitoringu może zastąpić ochronę fizyczną lub stanowić jej uzupełnienie.

Nasza oferta obejmuje m.in. monitoring cyfrowy (IP), jak i analogowy (HD TVI, SDI, CVI, AHD) oraz monitoring mobilny.

Instalujemy także telewizję satelitarną SAT, naziemną DVB-T, instalacje indywidualnej jak i wielodostępowe.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Systemy kontroli dostępu zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i dlatego są najpopularniejszymi systemami zabezpieczeń. Chronią życie i zdrowie osób przebywających w budynku oraz minimalizują ryzyko kradzieży. Montujemy je m.in. w firmach, przedszkolach i szkołach oraz obiektach objętych ochroną. Podczas montażu możemy nadać uprawnienia dostępu, ustawić blokady wejść (zamki elektryczne, czytniki itp.) czy skonfigurować rejestr wejść i wyjść. Zaletą tego rozwiązania jest łatwy montaż oraz niski koszt eksploatacji.

Rejestr wejść i wyjść działający jako rejestr czasu pracy pozwala rozliczać nadgodziny, spóźnienia czy wyjścia służbowe. Możemy skonfigurować system tak, by sam obliczał przepracowany czas, uwzględniając np. godziny nocne, urlop i inne.

System KD i/lub RCP Działa w oparciu o specjalne identyfikatory, które są przekazywane pracownikom. Może działać także w oparciu o technologię NFC czy czytniki biometryczne.

Domofony i wideodomofony

Współczesne domofony pozwalają zdalnie obsługiwać blokadę wejścia do budynku, wybierać numer lokalu na klawiaturze i otwierać drzwi kodem. Wideodomofony mają dodatkową funkcję podglądu na monitorze aparatu, a niektóre umożliwiają nawet robienie zdjęć i archiwizację odwiedzin. Zainstalujemy każdy rodzaj domofonu i wideodomofonu.

Wykonujemy również prace w zakresie:

  • Instalacji nagłośnienia obiektów mieszkalnych, użytkowych i instytucji, systemów kina domowego oraz HiFi audio
  • Sieci komputerowych LAN i bezprzewodowych WLAN

Jeśli masz pytanie odnośnie systemów bezpieczeństwa, to prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy, zaprojektujemy, zainstalujemy właściwe rozwiązanie. Wesprzemy w serwisie.

Nowość w naszej ofercie !!!

Nie kupuj! Wynajmij! Sam zdecyduj co dalej...

Kontakt

Adres

ul. Kartuska 422A, 80-125 Gdańsk

Godziny otwarcia

PN-PT 8-16

Numer telefonu

+48 58 76 22 400